KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914165
nr 1291 4165
Godtköpshandeln på Hornsgatan 31, Stockholm. Signerad G Holter 1882. Olja på duk, 22,5x30cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:35:09
25/11 16:19:57
25/11 17:32:38